Topowi eksperci marketingu B2B i ecommerce

Dzięki połączeniu umiejętności marketingowych oraz znajomości technologii internetowych, staliśmy się jednym z najskuteczniejszych zespołów marketingowych w kraju. Zdobyte na przestrzeni lat doświadczenie, pozwoliło nam wypracować model współpracy, który jest w stanie wygenerować wzrost w Twojej firmie.

team image large
team image
Dlaczego warto z nami współpracować?
Dlaczego warto z nami współpracować?

Nasz cel

"Nigdy nie zmieniaj rzeczy, walcząc z istniejącą rzeczywistością. Aby coś zmienić, skonstruuj nowy model, który sprawia, że istniejący model jest nieaktualny. " To słowa naszego CEO, obrazujące że naszym celem jest zmiana modelu agencyjnego obecnie panującego w Polsce czyniąc go nieaktualnym i tworząc całkowicie nowy, wprowadzając całkowicie inną jakość na rynek.

Nasza motywacja

Chcemy wykonywać pracę, z której będziemy dumni, dla klientów, z których chcemy być dumni. Jeśli nie jesteśmy z czegoś dumni to oznacza, że zrobiliśmy coś nie tak. Sprawia to, że nie podejmujemy się współpracy z każdym potencjalnym klientem. Zadajemy sobie pytania, czy będziemy dumni z pracy dla tego klienta. Czy będziemy mogli uzyskać dla niego wyniki, z których będziemy dumni.

Nasze podejście

Doskonalenie
“Czy to komuś ułatwi życie?” Codziennie zadajemy sobie to pytanie. Czy ta strategia albo rekomendacja poprawi dzień mojemu klientowi? Czy popokazanie jego www napierwszej stronie Google poprawi dzień szukającym? Czy poprawa procesu sprzedaży ułatwi życie użytkownikowi? Tych pytań jest mnóstwo, a jeśli przy chociaż jednym pojawia się "nie", szukamy lepszego rozwiązania aż do skutku.

Skupienie
Skupienie nad biznesem jest kluczem do sukcesu. To nic nowego, ale ta wartość ma zasadnicze znaczenie dla sukcesu naszej firmy. Misją Horizon Marketing jest stworzenie modelu, gdzie marketerzy techniczni naprawdę mogą skupić się na robieniu wspaniałych projektów a nie na milionach kierunków lub zmian planów. I to jest to co sprzedajemy naszym klentom: Dostarczamy specjalistę, który koncentruje się na potrzebach, wyzwaniach i sukcesie.

Transparentność
Niezależnie czy jesteśmy wewnątrz firmy, czy w społeczeństwie, czy z naszymi klientami. Nie mamy żadnych tajemnic. Pokazujemy dane, z których jesteśmy dumni. Jedynym przypadkiem kiedy ich nie pokażemy to dane mogące naruszyć poufność naszych pracowników i klientów.

Wychodzimy poza bycie po prostu "firmą". W naszym gronie znajdują się prawdziwi pasjonaci, których łączy potrzeba rozwijania biznesów naszych klientów.

Mateusz Baranowski

CEO & Founder

Nikodem Gabler

Head of Growth

Joanna Wroniak

Head of Operations

Radosław Śmigielski

Ecommerce Manager

Jesteś gotowy do rozwijania swojej firmy?

Zacznij przekształcać wyzwania w możliwości — dołącz do grona liderów rynku z naszą pomocą. Umów się na bezpłatną konsultację podczas której sprawdzimy czy jest potencjał do współpracy.

BEZPŁATNA KONSULTACJA
cta map image