“W Horizon Marketing wierzymy, że dobra strategia marketingowa musi być akcyjna - to ona rzutuje na prace w kolejnych miesiącach oraz jest na tyle elastyczna, ze można ją modyfikować podczas działań - ito ejst dobre. To strategia zmienia się dla nas, nie my dla niej”

Mateusz Baranowski

Founder Horizon Marketing

Co zawiera nasza strategia marketingowa?

Jeśli Nasza strategia dzieli się na 3 etapy.
Najpierw spotykamy się na warsztatach, żeby przeanalizować Wasz biznes.
W drugim etapie robimy własne badania i tworzymy dla Was strategię
Na końcu omawiamy wspólnie strategię i kluczowym dla nas jest wspólny alignment - dopracowujemy ja do momentu aż obie strony jednogłośnie ją zaakceptują.

Uwaga - my też możemy odrzucić Wasze pomysły.

arrows icon

Warsztaty strategiczne

NA warsztatach omówimy w którym miejscu się znajdujecie, pomożemy Wam odkryć kto jest Waszym ICP i pomożemy Wam wybrać flagową ofertę

pie chart icon

Badania

Na podstawie tego, co chcecie sprzedawać, pomożemy Wam zbadać rynek i dobrać podejście go-to-market

shield icon

Definicja komutetu zakupowego

Prawdopodobnie kiedy rozmawiacie z potencjalnym klientem, to decyzję podejmuje więcj niz jedna osoba, prawda? Ważne jest żebyśmy rozumieli kto, jaki ma wpływ na Wasz kontrakt. Zbadamy to dla Was.

arrows icon

Plan komunikacji

Skoro już wiemy do kogo będziemy mówić (komitet zakupowy), to czas zastanowić się nad tym, co będziemy im mówić. Tutaj dostanieie właściwie cały plan contentowy, który będzie rzutował na kanały dystrybucyjne

pie chart icon

Kanały reklamowe

Na podstawie tego do kogo mówimy i co mówimy, dobierzemy Wam najlepsze kanały reklamowe. Spokojnie - zrobimy to na miarę Waszych możliwości budżetowych.

shield icon

Plan kampanii

Dostaniecie szczegółowy plan realizacji strategii w ramach kampanii go-to-market, a jeśli będziecie chceli, pomożemy Wam ją zrealizować.

Dlaczego strategia u nas?

Mamy unikalne doświadczenie w sektorze technologicznym

Robimy rocznie ok 30 strategii. Zwykle są to firmy IT B2B ale również finanse czy ecommerce. To spowodowało, że wykonaliśmy setki badań, przeanalizowaliśmy dziesiątki wertykałów i rynków w Polsce i za granicą. Dzięki temu WIEMY CO DZIAŁA i już na starcie potrafimy zwalidować Wasze hipotezy i uchronić Was przed utratą (bardzo często) budżetu rocznego.

Przecieramy szlaki, a nie podążamy za innymi

Jako jedni z pierwszych zaczęliśmy szerzyć metodologię Demand Generation w Polsce. Zaufały nam dziesiątki osób, nasze porady na temat marketingu B2B widziało kilkaset tysięcy osób. Ponadto stworzyliśmy też swój własny kurs, który kupiło ponad 500 profesjonalnych marketerów!

Wiemy co działa a co nie

Robimy rocznie ok 30 strategii. Zwykle są to firmy IT B2B ale również finanse czy ecommerce. To spowodowało, że wykonaliśmy setki badań, przeanalizowaliśmy dziesiątki wertykałów i rynków w Polsce i za granicą.

Najczęściej zadawane pytania

POROZMAWIAJMY!

Jesteś gotowy na przełom w Twoim biznesie?

Nie czekaj na kolejną okazję, która może się nie powtórzyć. Wypełnij formularz na naszej stronie już teraz, a my skontaktujemy się z Tobą, aby umówić spotkanie.

Z kim będziesz rozmawiać?
Rozmowę przeprowadzi Nikodem, który jest naszym Head of Growth.

Uzupełnij formularz

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.