Oto jak możemy Ci pomóc

Skaluj swój sklep internetowy w jednym miejscu. Wybór najlepszego partnera do marketingu e-commerce jest kluczowy dla rozwoju Twojego sklepu internetowego. Właściwy partner jest w stanie zaspokoić Twoje potrzeby na każdym etapie ścieżki użytkownika. Od momentu zobaczenia reklamy, poprzez jego zachowanie na stronie, do jego powracalności po pierwszym zakupie. To gwarantuje stały wzrost. Tym jest Horizon Marketing.

Dotarcie do rynku docelowego

Od zdrowia i urody po motoryzację, odzież po suplementy i wszystko pomiędzy - nie ma znaczenia, co sprzedajesz. Zapracujemy na Twój wynik.

Zintegrowane podejście

Kampanie płatne, pozycjonowanie, marketplace'y, poprawa konwersji na stronie, consulting. Pomożemy Ci we wszystkich obszarach aby zwiększyć sprzedaż.

Zarządzanie sklepem internetowym

Ludzie, z którymi pracujesz podejmiesz współprace są ekspertami w swoich dziedzinach. I wszyscy są "praktykami", których celem jest wzrost Twojej firmy!

Podbij branżę z naszymi innowacyjnymi strategiami marketingu e-commerce.

Jesteśmy agencją, która patrzy szeroko. Nie ma znaczenia jaki zakres usług Ci dobierzemy, i tak będziemy patrzeć na wszystko co masz. Od kreacji graficznych, poprzez budowę kluczowych stron, po procesy sprzedaży i automation. wierzymy, że takie podejście przynosi efekty.

Zostań liderem branży dzięki nowoczesnym rozwiązaniom w zakresie marketingu e-commerce

Z nami, nie jesteś tylko klientem – jesteś partnerem. Nasze zrozumienie Twojego biznesu, połączone z naszą wiedzą i doświadczeniem, stawia Cię na czele konkurencji. Skorzystaj z naszych usług i zobacz, jak możemy przekształcić Twój biznes i uczynić Cię liderem w swojej branży.

Wszechstronne Możliwości Reklamowe

Usługi, które zapewnią sukces Twojemu biznesowi

Specjalizacja e commerce firmy Horizon Marketing pomogła naszym klientom zwiększyć przychody i budować zaangażowaną społeczność dzięki silnie sprecyzowanym strategiom reklamowym. Oferujemy eksperckie reklamy na Allegro, kampanie PPC (Google Ads, Facebook Ads), SEO, reklamy społecznościowe, content marketing, video marketing, CRO i wiele więcej. Jesteśmy Twoim zewnętrznym 100% pełnym działem marketingu. Dostajesz wszystko w jednym miejscu.

check icon

Kampanie Płatne
Zapewniamy kompleksowe zarządzanie kampaniami płatnymi, tworząc spójny ekosystem sprzedaży na różnych platformach.

check icon

Email Marketing
Zwiększamy konwersję i zaangażowanie klientów za pomocą ukierunkowanych kampanii email marketingowych, wspieranych przez strategiczną segmentację listy i regularnie testowane treści.

check icon

CRO
Optymalizacja współczynnika konwersji, gwarantuje, że płacisz za ruch, który rzeczywiście wykonuje pożądane akcje na Twojej stronie.

check icon

Consulting
Nasze usługi doradztwa cyfrowego mają na celu wykrycie ograniczeń Twojej strategii marketingu cyfrowego i dostarczenie realnych rozwiązań.

Rozkręć swój sklep e-commerce z rzetelną agencją

Wykorzystaj sprawdzone metody i przyciągnij najwyższej jakości leady do swojej firmy. Jesteśmy agencją, która korzysta z wiedzy zaimplementowanej w firmach z list S&P 500 oraz z Doliny Krzemowej. Jest to udowodniony w walce framework implementowany w takich firmach jak Zalando, ASOS i wiele więcej. Jest to model GROWS.

Niezależnie od tego, czy jesteś właścicielem sklepu, czy marketing managerem, istnieją ważne cele strategiczne związane z sukcesem sklepu internetowego. Właściwy partner w działaniach marketingowych może działać jako przewodnik i doradca podczas tego kluczowego procesu.

POROZMAWIAJMY!

Jesteś gotowy na przełom w Twoim biznesie?

Nie czekaj na kolejną okazję, która może się nie powtórzyć. Wypełnij formularz na naszej stronie już teraz, a my skontaktujemy się z Tobą, aby umówić spotkanie.

Z kim będziesz rozmawiać?
Rozmowę przeprowadzi Nikodem, który jest naszym Head of Growth.

Uzupełnij formularz

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.